Gizlilik Sözleşmesi

Olastorm.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.
Olastorm.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri; olastorm.com iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.
Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Olastorm.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri bilgileri, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.
Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası ) Olastorm.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. Olastorm.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı 128-Bit şifreleme yapısı kullanmaktadır.
Kullanıcılar Olastorm.com’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.

Saygılarımızla,
Olastorm.com Ekibi.

Ünvanı : BARIŞ GEDİK  OLASTORM  TİCARET

Mersis No: 5068957303600001

Ticari Sicil No: 52359

Vergi No: 390 083 37 80

Mail: info@olastorm.com

Telefon: +90 531 464 21 44

Adres: İhsaniye Mah. Kuvai Milliye Cad. Hüseyin Oğuz apt. kat 1 no 1 Akdeniz Mersin

WhatsApp chat